Aktywizm oddolny i dążenie do poszerzonej oferty lekarskiej ad 6

Przekonanie to przekonało także miasto Scranton w Pensylwanii, aby wesprzeć rozwój niezależnej szkoły medycznej (Commonwealth Medical College) jako sposobu na wzmocnienie swojej trudnej gospodarki. Raymond S. Angeli, prezes Lackawanna College, gdzie nowa szkoła zostanie tymczasowo zakwaterowana, powiedział lokalnej gazecie: Myślę, że [rozwój szkoły medycznej] byłby największą rzeczą, która uderzyłaby w miasto Scranton od czasu, gdy węgiel opuścił . 73 Priorytety federalne i problemy zaopatrzenia lekarzy
Blumenthal zauważył w swoim raporcie z 2004 roku, że pytania dotyczące zaopatrzenia lekarzy są po prostu poza ekranami radarowymi większości decydentów federalnych 4. Teraz, prawie 4 lata później, charakterystyka pozostaje trafna, chociaż przeprowadzono badanie 151 pracowników kongresu, które przeprowadzono w 2006 roku zaznaczył, że Kongres nie jest niepomny wysiłków zmierzających do zwiększenia podaży lekarzy w niektórych okręgach i stwierdza, że jego członkowie reprezentują 74. W odpowiedzi na pytanie, czy liczba lekarzy w Stanach Zjednoczonych w ciągu następnej dekady być zbyt wysoki, zbyt niski lub prawie prawidłowy, 70% respondentów stwierdziło, że jest za niskie. Bardziej wymownym miernikiem niskiego priorytetu, w którym programy koncentrujące się na personelu służby zdrowia są w posiadaniu administracji, a w mniejszym stopniu Kongresu jest gwałtowne zmniejszenie budżetów różnorodnych programów, które HRSA zarządza w celu rozszerzenia zaopatrzenie lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i zachęcanie studentów z mniejszości rasowych i etnicznych do zapisania się na studia medyczne.75 Pozycja w budżecie HRSA na wsparcie gromadzenia i analizy danych na temat pracowników służby zdrowia, która wyniosła 716 000 USD w roku podatkowym 2005, była zlikwidowane w 2006 r. i pozostają niefinansowane w środkach Agencji z 2008 r. Historycznie prywatne fundacje filantropijne finansowały szereg ważnych badań, które wpłynęły na myślenie wokół zagadnień związanych z zaopatrzeniem lekarzy. Ponieważ jednak z bardzo nielicznymi wyjątkami nie popierają już takiej pracy, 30,76,77 bardzo niewielu naukowców zajmuje się tymi pytaniami.
Jeśli chodzi o adekwatność krajowej siły roboczej lekarzy, pytanie, na którym koncentruje się umysł Kongresu, brzmi: czy stawki płatności Medicare dla lekarzy są wystarczające, aby zapewnić beneficjentowi dostęp do opieki. Odzwierciedlając tę obawę, Kongres podjął działania w grudniu, aby uchylić 10% płatności Medicare na lekarzy, które miały wejść w życie stycznia 2008 roku. Ponieważ MedPAC nie wie, ilu beneficjentów programu leczy każdy lekarz, musi polegać na informacjach zebranych w ankietach pacjentów i lekarzy w celu ustalenia, czy beneficjenci mają odpowiedni dostęp do lekarzy.
W raporcie z marca 2007 r. MedPAC odnotowała wyniki kilku ankiet wśród beneficjentów i lekarzy, które sponsorowała w latach 2004-2006. Komisja sfinansowała ankiety, które obejmowały zarówno beneficjentów programu Medicare, jak i prywatnych ubezpieczonych, w celu ustalenia, czy potencjalne problemy z dostępem były unikalne dla populacji Medicare. . W raporcie napisano: Wyniki kilku badań przeprowadzonych w latach 2003-2006 pokazują, że beneficjenci [Medicare] wydają się mieć stały dostęp do lekarzy, przy czym większość z nich zgłosiła kilka lub wcale problemów.
[podobne: deprim forte opinie, cumulus24, nadmierna kifoza piersiowa ]

Powiązane tematy z artykułem: cumulus24 deprim forte opinie nadmierna kifoza piersiowa